Hızlı Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekir? Değerlendirme 0 defa değerlendirildi 0 değerlendirme Kaç Puan Verirsin? ...

Hızlı Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?
  • Değerlendirme
  • defa değerlendirildi

  • 0 değerlendirme
    • Kaç Puan Verirsin?

381
0
PAYLAŞ
Hızlı Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?
Hızlı Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bildiğiniz şeklinde bazı insanoğlu ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü kilo almayı başaramazlar. İnsanların kilo almalarını engellemiş olan bazı durumlar ve hastalıklar söz mevzusudur bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse bağışıklığı zayıflatan kanser türleri, troid bezinin fazla emek harcaması şeklinde durumlardır ek olarak yakıcı hastalıklardan bazıları da gene kilo almanızı engellemiş olan durumlardır. Hastalık haricinde ise bazı kişilerin metebolizmasının normalin üstünde bir hızla emek harcaması neticesinde kilo almada güçlükler yaşanabilir. Ek olarak devamlı hareketli olanlar hareketli işlerde çalışanların da kilo almasında güçlükler yaşanmaktadır.

Kilo almak isteyen kişiler çoğu zaman çeşitli araştırmalar sonucunda takviye ürünler kullanmaktadırlar. Takviye ürün kullanımı çoğu zaman en kolay yöntem olarak bilinmektedir. Kilo almaya karar verdiyseniz ve ne yapmış olursanız yapın kilo alamıyorsanız bir hekime danışmanız önerilmektedir.

Kilo aldırıcı gıda takviyeleri

Hızlı bir halde kilo almak için yapacağınız bir öteki şey ise ilk olarak tertipli bir halde yiyecek yemeye başlamaktır. İştah mevzusunda sorun yaşıyorsanız bu alanda da iştah arttıran ve kilo aldıran besin takviyeleri bulunmaktadır. Örnek olarak Osmanlı iksiri, Mass megamax  hardline, bombaks şeklinde ürünler verilebilir. İştahınızı da arttırdıktan sonrasında zararı dokunan alışkanlıklarınıza bir son vermeniz gerekiyor. Sigara ve alkol tüketimi kilo yitirilmesine yol açan etmenlerdir. Bu tarz şeyleri bıraktıktan sonrasında belli bir oranda kilo almaya başlayacaksınız ve iştahınızda da artışlar görebileceksiniz. Hızlı kilo almaya devam etmek için  sağlıklı bir halde beslenmeye de devam etmeniz gerekmektedir. Bilhassa kahvaltı öğününüzü oldukça güzel bir halde tamamlamalısınız. Genel anlamda yoğun iş hayatına haiz olan bireyler sabah birazcık daha çok uyuyabilmek adına kahvaltı öğününü atlıyor yada sağlıksız gıdalar ile besleniyorlar. Ek olarak kilo vermek için kullanılan tekniklerden bir tanesi olan ara öğünleri kilo almak için de kullanabilirsiniz. Tüm bu tarz şeyleri doğru bir halde belli bir süre yaptığınız vakit sizde görmüş olacaksınız ki kolay ve süratli bir halde kilo alabiliyorsunuz. Doğal olarak bunların yanında kilo almanıza destek olacak besin takviyeleri ile de öğünlerinizi desteklemeniz önemlidir.

Netice olarak kilo alacağım diye yağlı yiyeceklere de ağırlık vermemeniz gerekmektedir. Yağlı yiyecekler süratli kilo aldırsalar dahi pek sağlıklı bir halde kilo yapmıyor. Bunun yerine sağlıklı kilo almak için oldukça fazla meyve sebze tüketebilirsiniz. Öğünlerinizde karbonhidrat yönünden varlıklı besinlere de yer vermelisiniz. Pirinç ve makarna karbonhidrat ve nişasta bakımından oldukça varlıklı besinlerdir. Bu şekilleri uygulayarak sizlerde süratli ve sağlıklı bir halde kilo alabileceksiniz.

Kaynak: http://www.megamax.gen.tr

 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Sıhhat Pasajı.com tarafınca BilgiUstam.com referans alınarak derlenmiştir.

BİR CEVAP BIRAK