Bitkisel İçerikli Saç Şampuanları Dökülmeyi Engeller Mi ? Değerlendirme 0 defa değerlendirildi 0 değerlendirme Kaç Puan Verirsin?...

Bitkisel İçerikli Saç Şampuanları Dökülmeyi Engeller Mi ?
  • Değerlendirme
  • defa değerlendirildi

  • 0 değerlendirme
    • Kaç Puan Verirsin?

92
0
PAYLAŞ
Bitkisel İçerikli Saç Şampuanları Dökülmeyi Engeller Mi ?
Bitkisel İçerikli Saç Şampuanları Dökülmeyi Engeller Mi ?

Meydana getirilen araştırmalar ve bilimsel veriler gösteriyor ki, nebat özleri saç köklerine direk olarak tesir ediyor olması ve içinde bulunan vitaminler, minaraller, proteinlerin hücrelere temas ederek, hücrelerin daha rahat bir halde hava almasını ve canlı olmasını sağlamaktadır. Bilhassa son 20 yıla bakılırsa, artık bayanların ve adamların ortak fikirleri ve kararları içinde kimyasal ürünler değil, bitkisel içerikli ürünler geliyor. Bu şampuanların hususi olarak hazırlanıyor olması kısaca bitkilerin özleri sıvılaştırılarak, kitin, karetin, ısırgan otu, alovera benzer biçimde bir ekip bitkiler ile hususi şampuanlar yapılıyor ve bunlarda saç dökülmesini engellerken, saçların daha canlı, kırıksız, gür olmasını sağlıyor. Üstelik deriyi canlandırarak, bozulmalarını da engellemesinden dolayı, bioderma şampuan benzer biçimde çeşitli ürünler, kepeklenmeyi de engelliyor.

Marketlerde, eczanelerde bulabileceğiniz bioderma şampuan ya da değişik markanın ürünleri yardımıyla, istediğiniz benzer biçimde saç bakımınızı etkin olarak yaparak, saç köklerini de canlandırıp, saçlarınızın devamlı canlı olmasını elde etmiş olacaksınız. Etkin nebat özlerinin, bilhassa ırsi saç dökülmelerinde dahi tesiri olduğu genetik uzmanlar ve klinikler tarafınca kontrol edilip, onaylanmış durumda.

Yalnız günümüzde değil, insanlık zamanı süresince temizliğin en etkin maddelerinin başlangıcında bitkiler gelmektedir. Mesela Türk tarihinin en mühim temizlik ürünlerinden olan bıttım sabunu, uzun senelerdir yapılmaya devam ediyor ve halen Anadolu da yoğun bir halde kullanılıyor. Tamamen organik olan nebat özlerinden yapılmış şampuanlarda bulunuyor olsa da, genel olarak nebat özleri ile beraber saç bakım kremi vb. içeriklerde bulunmaktadır.

Türkiye’de en fazla kullanılan saç dökülmesine rağmen etkin bioderma node fluid şampuan, Fransa’da hususi kliniklerde kontrol edilerek, tüm Avrupa’da satışı yapılmaktadır.

Saç bakımını yapmak ve güzel saçlara haiz olmak, aslen rastlantı olmadığı benzer biçimde, iyi bir bakım ile beraber, tertipli olarak temizlemeniz durumunda mümkün olacaktır. Her açıdan saçlarınıza hususi şampuanları artık www.dermokozmetika.com.tr üstünden inceleyebilirsiniz. İncelemeleriniz sonrasında, saçlarınıza uygun alacağınız şampuan ile saç bakımınızı etkin olarak yapabilir ve devamlı güzelliği yaşayabilirsiniz.

 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Sıhhat Pasajı.com tarafınca BilgiUstam.com referans alınarak derlenmiştir.

BİR CEVAP BIRAK