Kullanım ve Ziyaret Koşulları

Kullanım ve Ziyaret Koşulları

Sağlık Pasajı.com isimli sitemizi kullanan herkes aşağıda bulunan kullanım ve ziyaret koşulları bilgilerini kabul etmiş sayılmaktadır.

Sağlık Pasajı.com isimli sitemizde yer alan yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Sitemizden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık Pasajı.com isimli sitemizde bulunan bir bilgi, fotoğraf, yorum veya grafik nedeniyle oluşan risklerden, doğabilecek olası şikayet ve sorunlardan sorumlu değildir.

Kullanıcı buradaki tüm bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisine aittir. Sağlık Pasajı.com’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları okuyucunun ve bilgi edinmek isteyen kişinin kendisine aittir ve ziyaretçi, kullanım koşullarını okuyarak sitenin bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını, sitemizde bulunan tüm bilgilerin tıbbi bir tavsiye taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir hastalığınız varsa size en uygun tedavinin belirlenmesi için kesinlikle bir doktora gitmeli ve profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız. Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması halinde veya sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil durumda, derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da “112” Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Sitemizde yer alan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle bu yorumlara göre hareket etmeden önce profesyonel bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

Sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. Lütfen burada yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık sorununuz olduğunda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidin.